Trwałe i solidne malowanie dachów

Malowanie – alternatywa dla wymieniania

W dzisiejszych czasach bardzo często po prostu wyrzucamy zużyte bądź zepsute przedmioty, zamiast je naprawiać. A dlaczego by nie spróbować przywrócić im dawnej świetności? W wielu przypadkach okazuje się być to bardzo proste. Tak jest również i w kwestii dachów. Narażone na działanie czynników atmosferycznych, z wiekiem niszczeją, a ich farba się łuszczy. W związku z tym, często decydujemy się na bardzo kosztowny wydatek, jakim jest wymiana pokrycia dachowego. Wcale nie musimy tego robić – na wyciągnięcie ręki są bowiem tańsze, a równie skuteczne rozwiązania. Wybierając malowanie dachu zamiast jego kompleksowej wymiany, możemy zaoszczędzić nawet 85% kosztów. Dodatkowo zapewnione mamy 5 lat gwarancji i nawet 20 lat trwałości!

Festal – gwarancja jakości

Nasza firma zajmuje się renowacją poszyć dachowych, drewna oraz kamienia. Pracownicy to osoby wykwalifikowane i przeszkolone, w swojej pracy wykorzystujące sprzęt alpinistyczny, a także najwyższej jakości farby (malujemy tylko farbami specjalistycznymi o wysokiej trwałości, nie używamy produktów sklepowych) i techniki. Malowanie dachów to nasza specjalność i praca, którą wykonujemy z pasją i zaangażowaniem od dziesięciu lat. Zdajemy sobie sprawę, że każdy rodzaj materiału wymaga odpowiedniego traktowania i technik, które zapewnią mu jak najlepszy wygląd. Oferujemy renowację następujących rodzajów materiałów:

  • Blacha
  • Dachówka
  • Gont
  • Kamień/Bruk 
  • Drewno 

Natomiast usługi, jakie są u nas dostępne, to:

  • Malowanie dachów (z blachy i dachówki)
  • Czyszczenie
  • Impregnacja

Warto zainteresować się propozycją naszej firmy- nie spoczywamy na laurach i cały czas doskonalimy się, biorąc udział w warsztatach i szkoleniach dotyczących antykorozji cementu, stali i drewna. Dodatkowo używane przez nas przyrządy i zabezpieczenia posiadają wszystkie potrzebne atesty- współpraca z nami jest więc całkowicie bezpieczna, nie ma ryzyka wypadków czy usterek spowodowanych niewłaściwym przygotowaniem zespołu. Istnieje możliwość zamówienia u nas bezpłatnej wizualizacji swojego dachu, a także całkowicie bezpłatnej wyceny zlecenia- wystarczy tylko zadzwonić do nas bądź skontaktować się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej. Pozostajemy do dyspozycji klientów od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 21:00, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Usługi świadczymy na terenie Krakowa, ale i całej Polski- dojazd nie stanowi dla nas żadnego problemu. Na każdą naszą usługę dajemy pisemną gwarancję. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy Festal! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *