Oferujemy profesjonalne pranie wykładzin w Krakowie. Nasza oferta jest skierowana do wszelkich firm i instytucji zlokalizowanych w powiecie krakowskim.

Specjalizujemy się w praniu wykładzin wielkopowierzchniowych czyli takich, które mają od kilkuset metrów do kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych. Zlecenia prania wykładzin w Krakowie realizujemy szybko i sprawnie przy zachowaniu najwyższej jakości. Do pracy przy tak dużych powierzchniach zawsze delegujemy specjalistów wyposażonych we wszelkie niezbędne środki oraz sprzęt, który jest w stanie podołać tak ciężkim zadaniom. Pranie w Krakowie wykonujemy w dogodnych porach, zazwyczaj po zakończeniu pracy w biurowcu oraz w weekendy i święta. Dzięki takiemu trybowi pracy możemy wyprać nawet do 5000 m2 powierzchni biurowych w ciągu tygodnia. Oczywiście piorąc wykładziny w Krakowie zawsze zachowujemy najwyższy standard. Nigdy nie skracamy lub nie pomijamy poszczególnych elementów procesu prawidłowego czyszczenia wykładzin.

Dlaczego warto powierzyć nam pranie wykładzin?

Czyszczenie w Krakowie wykonujemy regularnie w wielu biurowcach na zlecenie zarządców budynków oraz dla firm sprzątających w ramach podwykonawstwa. Nasze zaplecze sprzętowe oraz bogate know-how powoduje, że z usługi prania wykładzin w Krakowskich obiektach coraz częściej korzystają firmy sprzątające chcące przyspieszyć proces czyszczenia nie angażując przy tym swoich pracowników. Czyszcząc krakowskie wykładziny obiektowe nieustannie podnosimy jakość oraz skracamy czas prania. Dzięki wysokiej wydajności oferujemy konkurencyjne ceny, a wysoka jakość oferowanych usług jest wypadkową nieustannego dążenia do rozwoju.

Wykładziny są obecne w wielu miejscach – domach i miejscach użyteczności publicznej. Mają wiele zalet, są:

  • miękkie,
  • sprężyste,
  • bardzo dobrze tłumią dźwięki

Prezentują się doskonale w każdym miejscu. Różnią się wytrzymałością i odpornością na plamy i odkształcenia, niemniej każda jest podatna na zabrudzenia. Nie ma wykładziny, która jest od tego wolna, więc co jakiś czas trzeba je odpowiednio i bardzo dokładnie wyczyścić. Samodzielnie tego nie da się zrobić, szczególnie jak plamy są trudne do usunięcia i na dużej powierzchni, w takiej sytuacji najlepiej wynająć do tej pracy naszą firmę – Zadbana Wykładzina.

Dodaj komentarz