Pranie wykładzin obiektowych

Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalnym praniem wykładzin obiektowych. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem oraz know-how, które pozwala nam na bardzo szybkie i skuteczne czyszczenie dużych powierzchni w biurowcach, sklepach wielkopowierzchniowych czy kinach.

Pranie wykładzin jest naszą pasją, którą nieustannie rozwijamy. Każdy kolejny projekt jest okazją do podniesienia jakości i przyspieszenia procesu prania. Do prania wykładziny stosujemy profesjonalne i niezwykle skuteczne środki chemiczne, które sprawiają, że czyszczone powierzchnie powracają do pierwotnego wyglądu i wbrew obiegowej opinii nie brudzą się szybciej po wykonaniu przez nas usługi.

Czyszczenie wykładzin jest złożonym procesem, który należy przeprowadzić zgodnie z założeniami sztuki. Wybierając naszą firmę masz gwarancję, że usługa zostanie wykonana w najwyższej jakości, a czyszczona powierzchnia nie ulegnie uszkodzeniu i będzie służyć przez kolejne lata zachowując nienaganny wygląd. Pranie wykładzin jest czynnością, której nie należy pomijać w okresowym serwisowaniu tego rodzaju posadzki. Dzięki regularnemu czyszczeniu spowalniamy proces degradacji wykładziny o wiele lat. Praniu możemy poddać każdy rodzaj wykładziny obiektowej dobierając do niej odpowiednią metodę.

Gdzie pierzemy wykładziny?

Firma Rekliner obsługuje klientów na terenie Katowic (i innych miast  Górnego Śląska) oraz w Warszawie Krakowie i we Wrocławiu. Nasza oferta skierowana jest tylko do firm i instytucji. Swój serwis świadczymy dla odbiorców końcowych oraz jako podwykonawca dla innych firm sprzątających. Specjalizujemy się w praniu wykładzin średnio oraz wielkopowierzchniowych. Nasza wydajność dochodzi do 1500 m2 powierzchni biurowych dziennie z zachowaniem najwyższych standardów prania oraz do 2000 m2 powierzchni otwartych, takich jak sale konferencyjne. Dzięki zastosowaniu automatów piorących i bardzo wydajnych przemysłowych ekstraktorów możemy zaoferować niezwykle szybkie tempo pracy.

Duże powierzchnie użytkowe wymagają odpowiedniego wyposażenia. Dobrze przystosowane meble to bardzo ważna część aranżacji, natomiast trzeba również zadbać o podłogi. Często, szczególnie gdy mowa o powierzchniach biurowych, stosowane są wykładziny dywanowe, które dobrze sprawdzają się w przypadku tego typu miejsc. Co warto na ich temat wiedzieć?

Jeśli chodzi o powierzchnie biurowe, wykładzina dywanowa jest doskonałym wyborem. W takich miejscach pracuje najczęściej spora ilość ludzi na jednej, dużej przestrzeni. Każda z tych osób generuje dużo hałasu, przechodząc z jednego miejsca na drugie. W przypadku normalnego parkietu mielibyśmy do czynienia z całkiem sporym hałasem, natomiast zastosowanie wykładziny dywanowej sprawia, że takie dźwięki są tłumione. Nie przeszkadzają one w ogóle w wykonywaniu codziennych obowiązków. Oprócz tego, taki materiał ociepla wnętrze, tworząc miłą oraz przyjazną atmosferę, która doskonale nadaje się do pracy. Wykładzina dywanowa dostępna jest w wielu kolorach, dlatego też daje duże możliwości aranżacyjne. Wcale nie trzeba decydować się na klasyczne, ciemne i stonowane barwy. Powierzchnie, które są wyłożone takim materiałem, należą do bezpiecznych, ponieważ są antypoślizgowe oraz miękkie. Nawet w razie upadku możliwość urazu jest bardzo mała. Jednak utrzymanie wykładziny w dobrym stanie wymaga odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki nim będzie się ona prezentowała doskonale przez długi czas. Warto na pewno zlecić to zadanie profesjonalistom. O jakie zabiegi chodzi?

Mowa tutaj o praniu wykładzin, czyli czynności, która wymaga użycia odpowiedniego sprzętu, jak również zastosowania właściwych środków czystości. Duże znaczenie ma także wykwalifikowany personel, który takie czynności przeprowadzi sprawnie oraz z doskonałym rezultatem. Doświadczenie, gdy chodzi o pranie wykładzin, ma duże znaczenie. Dlatego właśnie istotny jest wybór profesjonalnej firmy, czyli takiej jak nasza.

Dlaczego Rekliner?

  • jesteśmy terminowi,
  • nie boimy się trudnych i wymagających zleceń,
  • potrafimy wykonać pracę w bardzo krótkim czasie,
  • do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny,
  • przed rozpoczęciem pracy robimy wstępne rozeznanie, podczas którego dobieramy środki, maszyny i technikę pracy do konkretnego przypadku,
  • używamy profesjonalnego sprzętu, a nie mało wydajnych amatorskich urządzeń czyszczących,
  • stosujemy wysokiej jakości środki dopasowane do konkretnego typu włókna,
  • opracowaliśmy niezwykle skuteczny proces prania wykładzin, który z sukcesem stosujemy w praktyce,
  • zatrudniamy wykwalifikowany personel, dla którego czyszczenie wykładzin nie ma tajemnic.

Właściciele powierzchni przemysłowych powinni zdawać sobie sprawę z tego, że czyszczenie wykładzin jest koniecznością, jeśli zależy nam na dobrym i zdrowym klimacie miejsca pracy. Dosłownie zdrowym, ponieważ zanieczyszczenia, które zalegają w takim materiale, mogą wpływać bardzo negatywnie na stan zdrowia osób przebywających w pomieszczeniach, w których czyści się wykładziny sporadycznie. Systematyczne pranie może pomóc nie tylko w zachowaniu czystości, lecz także w dłuższym eksploatowaniu takiej wykładziny, której nie będzie trzeba często zmieniać. Jest to więc oszczędność finansowa.

Dodaj komentarz