Blum – najwyższej jakości akcesoria do kuchni

Funkcjonalna i dobrze urządzona – taka powinna być każda kuchnia. Im więcej w niej miejsca do przechowywania, tym lepiej. Bez względu na to, jakim metrażem dysponujesz i czy jesteś miłośnikiem gotowania, wybierz najwyższej jakości akcesoria do urządzania przestrzeni kuchennej. Postaw na Blum – sprawdzoną firmę z wieloletnim doświadczeniem.

Co wchodzi w skład asortymentu marki BLUM? 

Marka Blum poszczycić się może niezawodnymi okuciami meblowymi. To właśnie one pozwalają na płynne i szybkie otwieranie kuchennych szaf i szuflad. Akcesoria meblowe BLUM to nie tylko okucia. W asortymencie marki znajdziesz innowacyjne systemy prowadnic. Lekko wysuwane szuflady pomogą Ci pomieścić podstawowe akcesoria i sprzęty kuchenne. Wykorzystanie materiałów najwyższej trwałości gwarantuje bezpieczne użytkowanie szuflad przez długie lata.

W sklepie Blum znajdziesz między innymi takie produkty jak:

  • Uchwyty meblowe;
  • Zawiasy;
  • Podnośniki AVENTOS;
  • Prowadnice;
  • Wkręty, śruby i łączniki. 

Producent Blum słynie również z technologicznych rozwiązań, które na zawsze zmieniły branżę meblarską. Jedno z nich polega na otwieraniu drzwi przez naciśnięcie frontu, a zamykanie ich przez lekkie dociśnięcie. Dzięki temu nie trzeba korzystać z uchwytów ani gałek. Chcesz wprowadzić taki nowoczesny pomysł do swojej kuchni? Przejrzyj ofertę Blum i wybierz odpowiednie materiały.

Wyposaż kuchnię w akcesoria Blum

Podczas urządzania wymarzonej kuchni niezwykle ważne są codzienne akcesoria pozwalające na utrzymanie jej w czystości i nienagannym porządku. Do takich produktów należy pojemny kosz na śmieci, wkład na sztućce czy ociekarka na naczynia. Wszystko to i jeszcze więcej znajdziesz w Blum.

Firma sukcesywnie powiększa swój asortyment o nowe produkty. Radość z gotowania zapewni Ci funkcjonalne oświetlenie meblowe, wieszaki meblowe na ściereczki czy wieszaki na kieliszki. 

Oprócz tego w ofercie Blum nie mogło zabraknąć preparatów do klejenia mebli, silikonów, akryli oraz czyścików. Są one niezbędne jeśli planujesz samodzielne składanie mebli. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *