Lokalizacja
Zadbana Wykładzina
Warszawa

Czyścimy wykładziny obiektowe w Warszawie

Pierzemy wykładziny w warszawskich biurowcach

Jesteśmy firmą o bardzo wysokim stopniu specjalizacji. Pranie wykładzin w Warszawie realizujemy przy użyciu nowoczesnych, wysokowydajnych urządzeń, stosując specjalistyczne środki chemiczne najwyższej jakości oraz w oparciu o know-how budowane przez wiele lat.

Obsługujemy całą Warszawę oraz jej okolice. Pranie warszawskich wykładzin obiektowych oferujemy wszelkim firmom i instytucjom, które cenią sobie wysoką jakość, terminowość i przede wszystkim szybkie tempo pracy. W ciągu jednego weekendu jesteśmy w stanie wyprać 5 kondygnacyjny biurowiec o powierzchni wykładzin do 3000 m2. Bardzo istotny jest fakt, że czyszczenie warszawskich biurowców przeprowadzamy zachowując wszelkie etapy czyszczenia, o których można przeczytać w zakładce „proces prania wykładziny”.

Technik Rekliner w trakcie czyszczenia wykładziny w biurze.

Pranie wykładzin przeprowadzamy przy użyciu sprzętu przemysłowego. Nigdy nie używamy sprzętu amatorskiego, takiego jak np. Kercher Puzzi w różnych wersjach i tym podobnych urządzeń. Zachowując najwyższe standardy pracy osiągamy wydajność do 1500 m2 na dobę w przypadku powierzchni typu open space – głównego rodzaju powierzchni występującego podczas prania warszawskich biur. W Warszawie możemy zaoferować szybką i atrakcyjną wycenę, którą przeprowadzimy w dogodnym czasie. Nasz przedstawiciel po wcześniejszym ustaleniu terminu pojawi się w Państwa obiekcie, dokona oględzin, które w przypadku wykładzin o powierzchni powyżej 1000 m2 są konieczne do stworzenia wyceny, a także przedstawi wstępne terminy i możliwości dotyczące wykonania zlecenia. Piorąc wykładziny w Warszawie zawsze dostosowujemy się do rytmu pracy firm i instytucji. Nasze usługi świadczymy po zakończeniu pracy w biurach – w tym w nocy, w weekendy oraz święta. Dzięki temu pracujemy niemal niezauważeni nikomu nie przeszkadzając.

Silnie zabrudzona wykładzina podczas prania przez firmę Rekliner.

Jeżeli chcesz wyprać wykładziny w Warszawie skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który odwiedzi obiekt, dokona wyceny i przedstawi najkorzystniejszą ofertę.

Zamów pranie wykładziny w Warszawie

 

Formularz kontaktowy

1000 znaków pozostało
Dodaj pliki