Oferta prania wykładzin w Krakowie

Oferujemy profesjonalne pranie wykładzin w Krakowie. Nasza oferta jest skierowana do wszelkich firm i instytucji zlokalizowanych w powiecie krakowskim.

Specjalizujemy się w praniu wykładzin wielkopowierzchniowych czyli takich, które mają od kilkuset metrów do kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych. Zlecenia prania wykładzin w Krakowie realizujemy szybko i sprawnie przy zachowaniu najwyższej jakości. Do pracy przy tak dużych powierzchniach zawsze delegujemy specjalistów wyposażonych we wszelkie niezbędne środki oraz sprzęt, który jest w stanie podołać tak ciężkim zadaniom. Pranie w Krakowie wykonujemy w dogodnych porach, zazwyczaj po zakończeniu pracy w biurowcu oraz w weekendy i święta. Dzięki takiemu trybowi pracy możemy wyprać nawet do 5000 m2 powierzchni biurowych w ciągu tygodnia. Oczywiście piorąc wykładziny w Krakowie zawsze zachowujemy najwyższy standard. Nigdy nie skracamy lub nie pomijamy poszczególnych elementów procesu prawidłowego czyszczenia wykładzin.

Dlaczego warto powierzyć nam pranie wykładzin?

Czyszczenie w Krakowie wykonujemy regularnie w wielu biurowcach na zlecenie zarządców budynków oraz dla firm sprzątających w ramach podwykonawstwa. Nasze zaplecze sprzętowe oraz bogate know-how powoduje, że z usługi prania wykładzin w Krakowskich obiektach coraz częściej korzystają firmy sprzątające chcące przyspieszyć proces czyszczenia nie angażując przy tym swoich pracowników. Czyszcząc krakowskie wykładziny obiektowe nieustannie podnosimy jakość oraz skracamy czas prania. Dzięki wysokiej wydajności oferujemy konkurencyjne ceny, a wysoka jakość oferowanych usług jest wypadkową nieustannego dążenia do rozwoju.

Wykładziny są obecne w wielu miejscach - domach i miejscach użyteczności publicznej. Mają wiele zalet, są:

 • miękkie,
 • sprężyste,
 • bardzo dobrze tłumią dźwięki

Prezentują się doskonale w każdym miejscu. Różnią się wytrzymałością i odpornością na plamy i odkształcenia, niemniej każda jest podatna na zabrudzenia. Nie ma wykładziny, która jest od tego wolna, więc co jakiś czas trzeba je odpowiednio i bardzo dokładnie wyczyścić. Samodzielnie tego nie da się zrobić, szczególnie jak plamy są trudne do usunięcia i na dużej powierzchni, w takiej sytuacji najlepiej wynająć do tej pracy naszą firmę - Zadbana Wykładzina.

Pracownik Rekliner piorący wykładzinę w jednym z krakowskich kompleksów biurowych.

Nasze usługi to połączenie doświadczenia i nowych technologii

Oferujemy swoje usługi w różnych miejscach Polski, także w Krakowie. Jeśli więc mieszkają Państwo na terenie Krakowa i powiatu krakowskiego, to warto się do nas zgłosić. Jeśli chodzi o pranie wykładzin Kraków to dobre miejsce, by skontaktować się z naszą firmą i umówić się na gruntowne, bardzo dokładne i fachowe czyszczenie. Nasza oferta - profesjonalne pranie wykładzin w Krakowie, skierowana jest do różnych firm i instytucji, które mają swoje biura na tym terenie.

 • Nasza specjalizacja to pranie wykładzin wielkopowierzchniowych, czyli - jak nazwa wskazuje - bardzo dużych, które mają od kilkuset do nawet kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych;
 • Działamy sprawnie, zawsze dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług;
 • Zatrudniamy sumiennych pracowników, którzy doskonale znają swoją pracę i wiedzą, jak wykonywać ją profesjonalnie;
 • Posiadamy najnowszy sprzęt, który dostosowany jest do pracy na tak dużej powierzchni;
 • Pracę wykonujemy zawsze w dogodnych dla klienta porach, najczęściej po zakończeniu pracy, a także w weekendy i święta;
 • Jesteśmy skuteczni - możemy wyprać nawet do 5000 m2 powierzchni biurowych w ciągu tygodnia;
 • Mamy wielu klientów, z którymi współpracujemy już od wielu lat. Wiedzą, że jak pranie wykładziny Kraków ma w tej kategorii lidera - naszą firmę.

Unikalny i profesjonalny system prania

Co stoi za naszym sukcesem, jakie składowe decydują o tym, że wyprana przez naszą firmę wykładzina wygląda jak nowa? Kluczem do sukcesu jest nasz system pracy, zastosowane rozwiązania i doświadczenie. Każdy etap jest starannie realizowany, żeby efekt był jak najlepszy.

 • Początek pracy to sprawdzenie, z jakim włóknem mamy do czynienia. To ważne, by dobrać odpowiednią technikę pracy, sprzęt i środki czyszczące. Jest to niezwykle istotny etap, ponieważ źle dobrany środek nie wypierze wykładziny tak, jak powinien, co gorsza, może sprawić, że straci ona na jakości. Bardzo starannie podchodzimy do tego etapu, więc nie ma mowy o pomyłce.
 • Następnie odkurzamy wykładzinę przy pomocy przemysłowych odkurzaczy kolumnowych. Dzięki temu zabiegowi można usunąć różne zabrudzenia stałe, nawet głęboko osadzone drobiny piasku.
 • Po odkurzaniu przychodzi czas na naniesienie tak zwanego presprayu - preparatu, który rozpuszcza zanieczyszczenia. Żeby dobrze zadziałał i przyniósł zadowalające rezultaty, jest dokładnie wcierany przy wykorzystaniu szorowarki ze szczotkami. Zawsze dobieramy odpowiedni model szorowarki, zależnie od tego, z jakim rodzajem czyszczonej powierzchni mamy do czynienia. Na każdej wykładzinie zdarzają się plamy, które bardzo trudno usunąć. Powstają one po napojach, jak wino, kawa czy herbata, są to resztki po gumie do żucia, plastelinie, tłuszczach czy śladach z tonera. I z takimi sobie jednak radzimy, stosując do tego celu dedykowane, bardzo silne i skuteczne odplamiacze.
 • Na sam koniec dokładnie płukamy wykładzinę, stosujemy do tego celu ekstraktor. To urządzenie pod ciśnieniem - wtryskuje roztwór środka czyszczącego, który później zasysa wraz z brudem i skierowuje do osobnego zbiornika. Ta usługa czyści niezawodnie, a poza tym gwarantuje, że wykładzina dłużej zachowuje dobrą kondycję i jest mniej podatna na zabrudzenia.

Urządzenie do prania wykładziny, którego używamy podczas codziennej pracy.

Zamawiając naszą usługę, mają Państwo pewność przeprowadzenia tych wszystkich etapów, które sprawiają, że wykładzina lśni jak nowa. Jak pranie wykładzin Kraków to jedno z kilku dużych polskich miast, które obsługujemy, więc jeśli mają Państwo firmę na terenie tego miasta lub powiatu krakowskiego i potrzebują profesjonalnego wyprania wykładziny, to prosimy o kontakt. Pamiętajmy, że wykładzina brudzi się szybko, a to jak wygląda, świadczy o naszej firmie. Nikt nie chciałby, żeby klient czy partner biznesowy oceniał dane miejsce przez pryzmat brudnej wykładziny. A tak się niestety może stać, gdy to zaniedbamy lub zatrudnimy firmę, która nie radzi sobie z tym zadaniem. Dla pewności i najlepszego efektu zachęcamy do skorzystania z tego, co oferujemy, bo jak pranie wykładziny Kraków to miejsce, w którym działamy od bardzo dawna, mamy więc rozpoznawalność, dobre opinie zadowolonych klientów i coś, czego nie da się przecenić, ani kupić - doświadczenie, które zdobywaliśmy w różnych miejscach, na różnych wykładzinach. To pozwala nam dobrać taką technikę pracy, środki, podjąć takie działania, by byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy doskonały efekt, wykorzystanie najlepszych, niezawodnych sposobów zapewniających rewelacyjne rezultaty.

Powierzając nam pranie wykładziny możesz mieć pewność, że usługa zostanie wykonana terminowo i w najwyższym standardzie.

Zapraszamy!

Zamów pranie wykładziny w Krakowie

 

Formularz kontaktowy

1000 znaków pozostało
Dodaj pliki