Poznaj korzyści z prania wykładzin

Naszym celem jest przeprowadzenie procesu prania wykładzin tak, aby Klienci w sposób możliwie najmniej uciążliwy otrzymali usługę wykonaną na najwyższym poziome, nie wymagającą od nich przerywania własnej pracy, skutkującą zauważalnymi oszczędnościami

Czystość i higiena miejsca pracy bezpośrednio wpływa na efektywność pracowników. Wykładziny obiektowe dzięki niezwykłej pojemności i możliwości absorpcji wszelkiego rodzaju zabrudzeń mogą stać się swoistym zbiornikiem na zanieczyszczenia. W sytuacji kiedy wykładzina zostaje przeładowana brudem, jego usunięcie staje się procesem trudnym do wykonania, a co za tym idzie bardzo kosztownym. Zlecając naszej firmie regularne pranie wykładzin klient ma pewność, że usługa zostanie wykonana szybko i w najwyższej jakości, zgodnie z założonym budżetem. Wykonując usługę prania wykładziny obiektowej w możliwie krótkim czasie, nie przeszkadzając pracownikom w wykonywaniu ich codziennych zadań ułatwiamy podjęcie pozytywnej decyzji o konieczności jej wykonania. Czyszczenie wykładziny przez naszą firmę nie powoduje przestojów w pracy obiektów naszych klientów, a tym samych zachęca do regularnego dbania o ten rodzaj posadzki.

Oszczędności dzięki praniu wykładzin

Proces prania wykładzin niesie swoiste korzyści i oszczędności.

  • Pierwszą z nich jest zadowolenie pracowników, którzy nie są wystawiani na działanie roztoczy, kurzu i innych zanieczyszczeń i alergenów, które znajdują się w runie wykładzin. Pranie wykładzin zdecydowanie pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie pracowników.
  • Kolejnym aspektem jest krótszy czas wykonania usługi. Regularne czyszczenie wykładziny pozwala na skrócenie procesu prania i dokładne jego określenie w czasie.
  • Najważniejsze są jednak oszczędności związane z ewentualną wymianą zniszczonych wykładzin. Dzięki czyszczeniu i odpowiedniej pielęgnacji wykładzina dywanowa może zachować swoje właściwości i niemal pierwotny wygląd przez wiele lat.